Whatsapp : 0536 337 05 24 Mesaj İçin Tıkla
Anasayfa > DİNLEME CİHAZLARI > Mini A8 Dinleme ve Takip Cihazı
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : DC-12323
Ürün Adı : Mini A8 Dinleme ve Takip Cihazı
Marka :
Kategori : DİNLEME CİHAZLARI
Dolar : 44$
Türk Lirası : 1.210,00 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Mini A8 Dinleme ve Takip Cihazı

Mini A8 Ortam Dinleme ve Takip Cihazı ile hem dinleme yapabilir hemde cihazın nerede olduğunu haritadan görebilisiniz. Bu ürün sayesinde, yaşlılar, alzheimer hastaları, evcil hayvanla ve çacuklarınızın nerede olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman bulundukları ortamı dinleyebilirsiniz. Kullanımı çok kolay. Mini boyutu sayesinde istediğiniz gibi gizleyebilirsiniz. 

Bu ürün mini zarif hacmi ile çok net ses algılar, uzun süre şarj ömrü, kullanımı çok kolay, istikrarlı performans, kolay kurulum gibi avantajlara sahiptir. 

Taiwan üretimi olan bu ürün günümüzün en yeni teknolojisidir. Özellikle ev, ofis, iş yeri, araba, yaşlılar, çocuklar, evcil hayvanlar ve bunun gibi takip edilmesini istediğiniz heryerin ve herkesin üzerine bilgisi olsun veya olmasın rahatlıkla bırakabilir dinleme veya yer takibi yapabilirsiniz. 

Ortam dinlemesi ve yer konumunu belirlemek inanılmaz derecede kolay

Mini A8 Ortam Dinleme ve Takip Cihazı aynı zamanda sese duyarlıdır. Cihazın bulunduğu ortamda konuşma olduğu zaman cihaz sahibini yani sizi telefon numaranızdan arıyor. Cihazın üzerinde bulunan SOS tuşu sayesinde imdat çağrısı gönderebiliyor. Ses kontrol işlemini kapatmak istediğiniz zaman kendi telefonunuzdan cihazın içerisinde bulunan sim kart numarasına dört adet 0000 yazıp SMS olarak yolladığınız taktirde sizi aramayacaktır. Ses kontrol işlemini aktif etmek istediğiniz taktirde ise dört adet 1111 yazıp SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Mini A8 Ortam Dinleme ve Takip Cihazı Turkcell, Vodafone ve Avea ile çalışmaktadır. Cihazın şarjlı iken bekleme süresi 7 gündür, sürekli kullanmada ise 9 saattir. 

Cihazı koyduğunuz yerde Turkcell, Vodafone ve Avea hatları çekmelidir aksi taktirde dinleme veya takip konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Cihazı kullanmadan önce prizden veya bilgisayarınızın USB girişinden 3 saat şarj ediniz. 

Mini A8 GPS-GSM Ortam Dinleme Cihazı Paket İçeriği

  • 1 Adet Mini A8 GPS-GSM Ortam Dinleme Cihazı
  • 1 Adet Şarj Kablosu
  • 1 Adet Şarj Adaptörü
  • 1 Adet Kullanma Klavuzu
 

Gizli Kamera İstanbul

Sipariş & Bilgi

0536 337 05 24

www.gizlikameraistanbul.com
 
 
 
 
 YASAL UYARI 
Gizli Kameralar ve Takip Cihazları,
Çocuk güvenliği ve Personel takibi için Geliştirilmiştir.
Bu ürünlerin Farklı Şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.