Whatsapp : 0536 337 05 24 Mesaj İçin Tıkla
Anasayfa > MİKRO CASUS KULAKLIKLAR > Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made in Taiwan
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : MCK-13002
Ürün Adı : Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made in Taiwan
Marka :
Kategori : MİKRO CASUS KULAKLIKLAR
Dolar : 82$
Türk Lirası : 2.255,00 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Gizli Kamera İstanbul

Kablosuz Mikro Casus Kulaklık Made in Taiwan

Mikro Casus Kulaklık ile bulunduğunuz ortamda farkedilmeden telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda cep telefonunuz cebinizdeyken arama yapabilir, gelen aramalara ortamda farkedilmeden cevap verebilir direktif alabilirsiniz.

Karşı tarafa mırıldanmalarınız bile rahatlıkla ulaşır. Görüşme yaptığınız kişinin sesini Casus Kulaklık ile çok rahat duyabilirsiniz.Özel güvenlik hallerinde cep telefonu üzerinden, dışardan anlaşılmaksızın dinleme yapmak amacıyla kullanılabilecek dünyanın en mini ve en ileri dinleme teknolojili kulak içi özel alıcı cihazı ile iletişim imkanı sunar. Casus Kulaklık kulak içinde tamamen kaybolan bu işitme cihazı ile cep telefonunuz üzerindeki aktif görüşmeyi kulağınızın içinde duyabilmenizi sağlar. Özel korumalar ve İstihbarat birimleri tarafından tercih edilen bu gizli dinleme cihazı sayesinde herhangi bir telsiz, cep telefonu kulaklığı, bluetooth kulaklık vs gibi dışardan görülebilen işitme aygıtları olmaksızın talimat alınabilmesini mümkün kılar. Yüksek ses gücü ve kalitesi sayesinde boyundan çok kaliteli ve berrak ses verebilmektedir.

Mikro Casus Kulaklık ile sessiz olunması gereken veya telefonla konuştuğunuzun bilinmesini istemediğiniz heryerde kullanabilirsiniz.Kulağınıza taktığınızda mikro kulaklık çevrenizin hiçbir şekilde farkedemeyeceği kadar küçüktür...

NASIL KULLANILIR?

Paketten çıkan kolye dizaynındaki kabloyu boynunuza geçirin.İsterseniz kıyafetinizin içinde kalacak şekilde kullanabilirsiniz.Kolye şeklindeki kablonun ucundaki jack girişini telefonunuzun kulaklık girişine takın.Mikro kulaklığa pili takın ve kulağınıza iyice yerleştirin.Bundan sonra telefonunuzla yapacağınız aramaların sesi kulaklığınıza gelecektir.

NASIL ÇALIŞIR?

Mikro kulaklık telsiz sinyalini kulağın algılayabileceği sinyale dönüştürüp kolye ile iletişime geçmektedir.telefondan gelen ses kolyeye aktarılır.Kolye bunu uygun sinyale dönüştürerek kulaklığa aktarır ve gelen sesleri duyarsınız.Kolyenin üzerindeki mikrofon ile sesinizi karşı tarafa aktarabilirsiniz.

PAKET İÇERİĞİ:

1 adet Profesyonel Mikro Kulaklık

1 adet  Wireless Kolye

1 adet SR416SW 337 mikro kulaklık pili (Kullanım süresi: 3 - 4 saat)


KULLANIM ALANLARI

1- Tiyatro oyuncularının oyun esnasında sözleri unutmalarına karşı bir tedbir.
2- Televizyon spikerlerinin ve muhabilerinin seyirciler duymadan kamera arkasındaki kişiler tarafından bilgi alabilmesi için.
3- Sunum yapan iş adamları veya bilim adamları için mükemmel bir cihaz.
4- Gizli görevde çalışan emniyet mensupları.  


Uzun Ömürlü Kullanım İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Bu ürün seti oldukça hassas ve düzgün bakım gerektirmektedir.

Kolyeyi takıp çıkarırken nazik davranın.

Kulaklığı kullanmadan önce kulağınızın temiz olmasına dikkat edin ve kullandıktan sonra kulaklığı temiz hassas bir mendille kuru bir şekilde silin.

Küçük ve yutulabilir parçalar içerir küçük çocuklardan uzak tutun.

Kulağın içinde derinlere doğru itmeye çalışmak kulak zarına zarar verebilir.

Kulaklık pili yaklaşık 5-6 saat ömürlü olmaktadır bu süre kullanıma ve telefona göre daha uzun yada daha kısa olabilir bizim tavsiyemiz her 3-4 saatlik kullanım sonrası pili yenilemeniz ve şarj etmeniz.

Kulaklık pilini yumuşak ve korunaklı bir yerin üzerinde takıp çıkarın.


Bluetooth olan tüm telefonlara uyumludur.

 

Gizli Kamera İstanbul

Sipariş & Bilgi

0536 337 05 24

 

 YASAL UYARI 
Gizli Kameralar ve Takip Cihazları,
Çocuk güvenliği ve Personel takibi için Geliştirilmiştir.
Bu ürünlerin Farklı Şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.