Whatsapp : 0536 337 05 24 Mesaj İçin Tıkla
Anasayfa > VERİCİ TESPİT CİHAZLARI > Hero 099 Rf Profesyonel Dedektör
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : VT-01
Ürün Adı : Hero 099 Rf Profesyonel Dedektör
Marka :
Kategori : VERİCİ TESPİT CİHAZLARI
Dolar : 418$
Türk Lirası : 11.495,00 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hero 009 Rf Profesyonel Dedektör

Vprotech Hero 009, yeni bir karşı gözetim cihazı sınıfıdır. Tüm tipik arama cihazlarından farklı olarak, Bluetooth ve Wi-Fi gibi protokolleri uzun bir mesafede kullanan Modern 'Hidden' hatalarını tespit edebilir. Bu tür hatalar, özellikle Bluetooth tipleri, çok düşük iletilen gücü ve özel modülasyonu nedeniyle yaygın RF dedektörleri tarafından pratik olarak tespit edilemez. Vprotech, Bluetooth ve Wi-Fi 'yi çok daha yüksek bir hassasiyetle algılamak ve bulmak için yüksek (2.44/5.39 G?z) frekanslı ön seçici ile ayrı bir kanal kullanır. Ünite ayrıca hangi protokolün tespit edildiğini belirlemek için demodüle edilmiş sinyali de işler. Ayrıca ünite, tüm 'sınıflandırma' hatalarını tespit edebilir ve standart bir mesafede (GSM, 3G, 4G , 5G DECT, vb.) Seçtiğiniz birim, eski cihazın biraz geliştirilmiş bir versiyonu değil, tamamen yeni, devrim niteliğinde bir süpürme aracı olarak değiştirildi.


Özellikler:

1. Geniş bantlı anten (ANT1 soket için) özellikle düşük frekanslarda daha geniş kapsama alanı, geleneksel bir VHF/UHF hatasının algılama mesafesini arttırmayı mümkün kılmıştır. Yüksek bantlarda mükemmel hassasiyet kaydederken (GSM, Wi-Fi, Bluetooth vb.)

2. Uygun fiyatlı bir RF dedektörü, standart sette sağlanan mikrodalga Logperiodic yönlendirilmiş anteni aldığında anten (ANT2 soketi için). 2GHz üzerindeki tüm kaynaklara 2-4 kat daha uzun mesafe (Wi-Fi 2.4GHz, Wi-Fi 5GHz, Bluetooth, Wi-Fi Max, LTE yüksek, vb.). Yönlülük, bir kablosuz kaynağın kolay bir şekilde belirlenmesini sağlar. Sadece bir Wi-Fi kaynağı olduğunu değil, hızlı bir şekilde tespit edebileceğinizi de biliyorsunuz.

3. Manyetik alan sinyal algılama, manyetik probu takın, gücü açın, güçlü manyetik algılama anahtarına basın, ışık açıldıktan sonra manyetik prob'un üstündeki mor gösterge, manyetik alan sinyal algılama bekleme moduna girin ve manyetik alan indüksiyon probu manyetik alan kaynağına yakındır, Terminalin beyaz ledinden önce LED ışık ve sesli Alarm.

 

Paket listesi:

1 * RF dedektörü

2 * antenler
1 * USB kabloları

1 * adaptörü
1 * manuel

 

No.


Adı

 

Açıklaması

1

Frekans aralığı

50MHz-5.4GHz

2

Algılama dinamik aralık

-50dBm-10dBm

3

Algılama hassasiyet

<0.03mw

4

Algılama Rage

1.2G Hz kablosuz kamera: 36m2,

5

1.2GHz kablosuz kamera aralığı

25m2

6

Cep telefonu sinyali 2G,3G,4G

5 -- 25 ?

7

Manyetik algılama hassasiyeti

50mm-150mm