Whatsapp : 0536 337 05 24 Mesaj İçin Tıkla
Anasayfa > DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERALAR > CASUS DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERA
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : DSGK-8003
Ürün Adı : CASUS DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERA
Marka :
Kategori : DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERALAR
Dolar : 80$
Türk Lirası : 2.200,00 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Gizli Kamera İstanbul

Duvar Saati Kamera

Evinizi kimse farketmeden dilediğinizce kontrol edebileceğiniz çocuk bakıcısı, çocuk odası, bebek odası, ev, ofis, büro ve benzeri ortamları izleyebileceğiniz eşsiz bir cihazdır.Şık ve kaliteli görüntüsü ile dilediğiniz heryerde kullanabileceğiniz saat görünümündeki gizli kamera ile izlemek istediğiniz ortamlar artık sizin kontrolünüzde.

Dilerseniz Casus Duvar Saati Kamerı yı ofisimize gelip inceleyebilir, diğer çeşitlerine bakabilir, ofisimizden satınalabilirsiniz.

Duvar Saati Gizli Kamera ile evinizi ve iş yerinizi rahatlıkla kontrol altında tutabilir, siz yokken neler olup bitiyor öğrenebilirsiniziz.

Yüksek kalitede görüntü alabileceğiniz CCD kamera duvar saatinin içine yerleştirilmiştir ve farkedilemez.
Arka kısmında ise kamera kayıtlarının tutulacağı hafıza yer almaktadır.
Casus Duvar Saati Gizli Kamera ve Kayıt cihazı, gizli sistemler içerisinde kullanımı en kolay ve güvenilir olan cihazdır. Kablosuz görüntü transferine, başka bir vericiye, harici depolama aygıtına ihtiyaç duymaz. Görüntüleri güvenli bir şekilde doğrudan kendi hafızasına kaydeder. Bu sebeple casus avcısı cihazlar tarafından farkedilmez ve dilediğiniz her yerde başka hiçbir ek cihaza ihtiyaç duymadan tek bir cihaz ile gizli kamera görüntüsü kaydedebilirsiniz. Duvar Saati Kamera ev yada işyerinde kullanabileceğiniz en pratik ve kullanımı en kolay gizli kamerealardan biridir.

Kaydedilen görüntülerinizi Mpeg4 formatında 30fps (real time) görüntüler doğrudan SD karta kaydedilir ve dilediğiniz an kaydedilen görüntüleri cihazla birlikte gelen kart okuyucu sayesinde bilgisayarınızda izleyebilir ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bilgisayarınız için başka bir programa gerek yoktur. Windows Media Player veya diğer görüntü oynatıcı programlarla izleyebilirsiniz.
Ayrıca cihazı doğrudan televizyona bağlayarak tutulan kayıtları televizyonunuzda isterseniz birebir normal hızında isterseniz hızlı oynatma özelliği ile 4 kat hızlı biçimde daha kısa sürede izleyebilirsiniz. Aynı zamanda görüntüleri TVden canlı olarak da izleyebilirsiniz.

DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERA GENEL ÖZELLİKLERİ

• 640X480 görüntü çözünürlüğü

•  12 Saat kesintisiz sesli video kaydı

• Şık ve kaliteli tasarımı ile her yere uygun

• Gizli video ve ses kayıt cihazı

• Video USB kablosu

 

Gizli Kamera İstanbul

Sipariş & Bilgi

0536 337 05 24

 

 YASAL UYARI 
Gizli Kameralar ve Takip Cihazları,
Çocuk güvenliği ve Personel takibi için Geliştirilmiştir.
Bu ürünlerin Farklı Şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.