Whatsapp : 0536 337 05 24 Mesaj İçin Tıkla
Anasayfa > WİFİ GİZLİ KAMERALAR > Alarm Pır Görünümlü wifi gizli kamera
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : İk-40
Ürün Adı : Alarm Pır Görünümlü wifi gizli kamera
Marka :
Kategori : WİFİ GİZLİ KAMERALAR
Dolar : 91$
Türk Lirası : 2.502,50 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

1080P FULL HD ALARM PIR WiFi Kamera

IP Wifi 1080P Full HD Kamera Uzaktan İzleme Sınırsız Mesafe Pır görünümlü IP, wifi, kamera ile ister android, ister iPhone telefonunuzdan gerekli wifi ayarları yapıldıktan sonra sınırsız mesafeden Full HD kalitede canlı izleme yapabilirsiniz.

Aynı şekilde tablet pc’ lerden de izlenebilir. Görüntüler renkli, sesli olarak aktarılacaktır. wifi kamera ofisinizin güvenliği için, dadı bebek bakıcınızı ve çocuğunuzu kontrol etmek için gibi birçok alanda kullanılabilir.

Kurulumu basit olan ip kamera, 4 çeşit izleme imkanı sunar. P2P point to point özelliği sayesinde internet gerekmeksizin direk wifi üzerinden bağlantı kurup izleyebilirsiniz.Bu durumda mesafe sınırlı olacaktır. Görüntü sadece ip kamera ve cep telefonun wifi üzerinden bağlantı sağlayacaktır. Wifi bağlantı olmaz ise görüntü aktarmaz.

Modeminizin wifi üzerinden gerekli ayarları yaptıktan sonra sınırsız mesafeden görüntü aktarır. Bu özelliği kullanmak için ilgili uygulamayı indirdikten sonra modeminizin kablosuz ağ adını ve şifresini tanımladıktan sonra kamera sınırsız mesafeden görüntü aktaracaktır.

IP kamera’ya cep telefonun 3g üzerinden de bağlanabilir yada cep telefonun wifi hot spot özelliğini kullanıp görüntü elde edebilirsiniz. Internet Explorer kullanarak 192.168 ip adresini girip bilgisayar üzerinden de izlenebilir. Kurulum ile ilgili detaylı türkçe kullanım kılavuzu gönderilecektir. 5 dakika içinde canlı izlemeye başlayabilirsiniz.

Pır görünümlü kamera’ nın ip ve wifi kurulumu için google playstore yada app store’ dan ilgili uygulama indirip kurduktan sonra yeni kamera ekleye tıklayınca, QR scan diye bir seçenek var, tıklayıp ip kamera üzerindeki barkodu tanımlayıp ilgili bilgiler çıktıktan sonra ok tuşuna basıp kamerayı programa tanıtılır. Cep telefonu yada tablet üzerinden ip kameranın wifi ye bağlanıp P2P üzerinden görüntü elde edeceksiniz.

Wifi kamerayı modeminize tanıtmak için indirilen uygulamada ”quick wifi connection” tıklayıp, SSID modeminiz wifi ismini ve modeminiz şifresini girdikten sonra kamera ile internet üzerinden sınırsız mesafe izleme yapabilirsiniz. kamera bir çok özelliğe daha sahip. Mesela alarm özelliklerini kullanarak, kamera her hangi bir hareket algılar ise,sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize hareket algıladı diye uyarı maili gönderir.

Wifi Pır Kamera Özellikleri

Piksel: 5 Mega Piksel CMOS Çözünürlük: 1080P/720P/640P/480P seçilebilir

Video Format: AVI Frame: 25 FPS

Kamera Açısı: 90 derece

Harekete Duyarlı Video: 6m düz mesafede algılar Minimum Işık: 1 Lux

Sıkıştırma Format: H.264

Duman Dedektörü Wireless Gizli Kamera Paket İçeriği

1 x Duman Dedektörü Wifi Kamera

1 x Driver CD’si

1 x Güç Adaptörü

1 x Kullanım Kılavuzu (Türkçe)

2 x Vida

Gizli Kamera İstanbul

Sipariş & Bilgi 0536 337 05 24

www.gizlikameraistanbul.com

YASAL UYARI Gizli Kameralar ve Takip Cihazları, Çocuk güvenliği ve Personel takibi için Geliştirilmiştir. Bu ürünlerin Farklı Şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.